Raiffeisen Leasing liderem w pozyskiwaniu środków unijnych

Od stycznia 2015 roku Raiffeisen-Leasing Polska S.A. rozpoczął kolejną edycję Programu EIB we współpracy z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym. W ramach dofinansowania z funduszy unijnych mamy do rozdysponowania na wsparcie...

Od stycznia 2015 roku Raiffeisen-Leasing Polska S.A. rozpoczął kolejną edycję Programu EIB we współpracy z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym.

W ramach dofinansowania z funduszy unijnych mamy do rozdysponowania na wsparcie firm z sektora MSP, ponad 600 mln zł. – Dzięki Programowi EIB jesteśmy w stanie zaproponować bardzo konkurencyjne warunki finansowania – komentuje Marcin Brześciański, Manager ds. Produktów Raiffeisen Leasing. Program EIB skierowany jest do firm, które potrzebują wsparcia na okres co najmniej 24 miesięcy i zatrudniają do 250 pracowników.

Raiffeisen Leasing jest liderem wśród firm leasingowych w zakresie wykorzystania Programów unijnych wspierających Przedsiębiorców. Oprócz Programu EIB, na mocy umowy z Europejskim Funduszem Inwestycyjnym oferujemy Program na rzecz konkurencyjności i innowacyjności – CIP. Program, stworzony z myślą zarówno o nowo powstałych firmach, jak i małych i średnich przedsiębiorstwach, zapewnia wsparcie zaplecza komunikacyjnego i technologii informacyjnych w firmie.

W ramach finansowania ze środków unijnych, oferujemy Naszym Klientom kompleksowy wachlarz produktów tj. leasing operacyjny, finansowy, pożyczkę. Finansowanie w Raiffeisen Leasing przy wykorzystaniu Programów EIB, CIP i RSI to:

• finansowanie startupów

• jeszcze bardziej korzystna oferta finansowania – niższa marża

• minimum formalności – wystarczy tylko wniosek o finansowanie,

• szybsza decyzja kredytowa

• brak dodatkowych zabezpieczeń

• korzystniejsza struktura transakcji (możliwy brak opłaty inicjalnej)

– Naszą ideą jest wspieranie każdego Przedsiębiorcy, zarówno tego który ma dopiero pomysł oraz tego który jest na etapie rozwoju swojego biznesu – komentuje Marcin Brześciański, Manager ds. Produktów Raiffeisen Leasing.

Raiffeisen-Leasing Polska S.A.

Źródło: Raiffeisen Polbank

Kategorie
Finanse
Brak komentarzy

Zostaw komentarz

*

*

Podobne wpisy